Srpen 2006


Vzácný fotky Britney

30. srpna 2006 v 15:22 | s.r.o.
Fotka malé Britney z domu v Kentwoodu, kde vyrůstala.
Fotka, kterou Kevin nosil na krku. Spekulovalo se, že je to fotka Seana Prestona, předtím než jeho fotka byla zvěřejněna. Kevin měl tenhle přívěšek na premiéře filmu "Charlie and the chocolate factory", Britney v tu dobu byla ještě těhotná, takže jde vidět jak media spekulují.
Fotky 14-ti leté Britney, když zpívala na svatbě přátel. Kopie tohoto vystoupení byla poslána nahrávacím agentům a hrála velkou roli na konkurzu Jive Records.

Sean Preston řekl první slovo

30. srpna 2006 v 9:40 | s.r.o.
Kevin Federline je přesvědčený, že jeho syn Sean Preston řekl své první slovo "táta".
Kamarádka Britney Spears řekla: "Britney tím není přesvědčená, ale je šťastná, že vidí Kevina jak se o Seana s péčí stará."

Britnin kryt Bazaar je všude v Tokyu

29. srpna 2006 v 11:12 | s.r.o.
Britnin nyní slavný Harperský Bazaar kryt je absolutně všude zobrazený v podzemních ochozech z Tokya, Japonska.

Britney je zpět!!!

27. srpna 2006 v 16:10 | s.r.o.
Producent Switt Beatz slibuje něco groundbreakového pro nové album Britney Spears, na kterém momentálně pracuje s textařem Seanem Garettem. "Toto je můj zločinný kolega," řekl Swizz. "Britneyin materiál jsme pro ni vytvořili. Je v tom hodně tempa, hodně bubnů, hodně zkukových změn. Když to posloucháš, máš husí kůži. Ona je opravdu zpět."

Jessica Simpson je na Britney Spears pyšná

25. srpna 2006 v 15:06 | s.r.o.
Záznam rozhovoru na americkém rádiu Kiss 106.1 se zpěvačkou a herečkou Jessicou Simpson

Moderátorka: ..to je něco co dokážete udělat sama narozdíl od jiných umělců a celebrit, umíte ráno vstanout, připravit se a slušně vypadat. Nechci uvadět příklady lidí jako Britney Spears, ktěří se sami připravit neumí.

Jessica: Mám ráda Britney Spears

Modarátorka: Viděla jste ji včera večer?

Jessica: Ano

Moderátorka: Libí se mi její tmavé vlasy

Jessica: Já vím, mně taky.

Moderátorka: Vypadají na ní velmi dobře.

Jessica: Britney je velmi velmi silná osobnost. Včera večer jsem za ní přišla a obejmula a řekla jí, že jsem na ní pyšná! A pak jsem jí prostě musela obejmout ještě jednou.

Moderátorka: Dítě by mělo přijít začátkem příštího měsíce a ja bych myslela, že by měla být doma, je pravděpodobně unavená. Ale Britney chodí naopak nastrojená ven, kdybych já byla v 8. měsíci, nebyla bych tak vystrojená.

Jessica: Myslím, že Britney to prostě dělá pro svého manžela.

Moderátorka: no to je mi teda horlivost, ježíši...(moderátorka pak dále naraží jak Britney od mládí oblékali a dělali makeup stylisti, a ona by nevěděla co pak dělat bez nich).

Jessica ani tuto nahrávku na smeč od sarkastické moderátorky nevyužila a řekla, že osobně má ráda své stylisti jak používají různé triky na její vizáži.

Britney na nákupech

25. srpna 2006 v 14:22 | s.r.o.
Britney byla včera 24.8.06 na nákupech. Byla opět vstřícná a nechala se fotit a občas udělala i nějakou legrační pózu nebo ksichtík, opět vypadla velmi šťastně, jako poslední dobou snad všude.
Soutěž na worldofbritney.com

23. srpna 2006 v 16:29 | s.r.o.
Na webu worldofbritney.com bude soutěž, kde 5 výherců vyhraje číslo časopisu Harpers Bazaar, podepsaný od samotné Britney.

Brit utratila nějakou hotovost

22. srpna 2006 v 10:55 | s.r.o.
Britniny "nakupovací exkurze" musí být v těchto dnech rychlé, kvůli všemu kolem, dítěti... Nedávné nakupování nebylo vyjímkou, popová princezna stihla utratit $5000 za 30 minut.

Mezitím, co si Sean zdříml v autě (nebyl sám), Britney nakupovala v módním oddělení v LA. Prohlížela si kombinézu pro svého syna, a zaměstnancům oddělení řekla, že Sean rád spí v tričkách. Britney ještě neukončila svoje řádění v obchodě, ale také vybírala neobvyklé těhotenské jeany. Brit se i dívala na svoje oblíbené kabelky, hnědou čelenku, kterou Britney miluje, protože jí připomíná Julii Roberts v "Pretty Woman".
Člověk z oddělení řekl TMZ, že více věcí koupila Britney pro sebe, které chce nosit po narození druhého dítěte jako inspiraci k dosažení svojí normální váhy. Hodně štěstí Britney!

Zdroje z obchodu řekli, že Britney se zdála velmi šťastná a byla "naprostej miláček" na každého uvnitř obchodu. Slavná zpěvačka se nechovala jako by byla velká hvězda, jen požádala o pohár zmrzliny, když byla ve víru nakupování.

Teen Choice Awards 2006 - video

21. srpna 2006 v 11:32 | s.r.o.
Na stránce breatheheavy.com si můžete stáhnout video.

Britney v Teen Choice Awards

21. srpna 2006 v 11:16 | s.r.o.
Britney vypadá nádherně. Moc jí to tu sluší!!Britney v časopisu PEOPLE

20. srpna 2006 v 12:58 | s.r.o.
V dalším vydání časopisu PEOPLE se objeví na titulní straně Britney. Mluví zde o svém synu a těhotenství.

"Byla to prostě něco jako "náhoda", prozradila 24 letá zpěvačka magazínu People.

Dodává s úsměvem: "A pozor! Už se těším na další miminko".

Britney Spears, která je v osmém měsíci těhotenství, má již 11 měsíčního syna Seana Prestona. "Připadá mi to, jako bych byla těhotná tak 10 let!".

Několik těhotenství hned za sebou může vyvolat silné stresy, řekla, hodně jí prý pomáhá maminka.

"Teď to začíná být teprve pěkná námaha se Seanem, pořád ho musím nosit, ale celé mé druhé těhotenství jsem ho nosila a zvykla jsem si, že se mne nechce pustit. Je fajn cítit, že vás takhle někdo potřebuje."

Také pověděla, že zatím s Kevinem netuší pohlaví druhého dítěte.

Během těhotenství Britney samozřejmě opět přibrala, a proto plánuje po porodu návrat do tělocvičny a pořádnou dietu. Chystá porodit opět císařským řezem.

"Zmrzlinu a čokoládu...panebože! Vždy se o půlnoci vzbudím a honem honem do Hershey baru, to je tady jeden z největších barů, nakoupím sladkosti a spěchám domů. Zní to hrozně, ale já jsem potom tak spokojená".