Září 2006

Skany z časopisu Q!!!!!

30. září 2006 v 19:41 | s.r.o.
Britney nafotila úžasné fotky k 20. výročí časopisu Q!!!!

Britney pracuje s Natem Hillsem

30. září 2006 v 11:15 | s.r.o.
Rolling Stone: Timbalandova tajná zbraň: Nate Hills, jeden muž skupiny, který pomůže formovat výrobci největší hity...
Hillsova role je často zlepšit Timbalandovy nezpracované myšlenky, ale oni také píší písně společně. Například Hills přistoupil s tempem pro "Promiscuous" a Timbaland vytvořil hák. Nedávno, Hills začal pracovat sám jako výrobce a skladatel písní s jednáními včetně Britney Spears, Diddy a Katharine McPhee. Jeho nejvíce zřetelný styl je spacey synth-rock zvuk, který použil na písni Nelly Furtado "Maneater" - který také aplikoval na nové písni s Duran Duran a nastávající sólové dráze Nicole Scherzinger z Pussycat Dolls . "Já jsem jen hudební kluk", říká Hills, který na rozdíl od mnohých hip-hopových producentů výdělává na hudebních skupinách. "Tak já rozhodně chci riskovat rock a materiál jako toto - kde já mohu být volný."

Skutečný obal časopisu Q

29. září 2006 v 15:31 | s.r.o.

Britney Goes To Heaven

28. září 2006 v 9:29 | s.r.o.
Komedii Britney Goes To Heaven parodující umělý svět reality show uvede ostravské Divadlo Petra Bezruče. Na slavnou popovou princeznu čekají nezvyklé situace. Hra plná hudby idolu dospívající mládeže podle Ilony Smejkalové z Divadla Petra Bezruče může zaujmout jak skalní příznivce této ikony popmusic, tak i její nesmiřitelné odpůrce.

"První skupinu potěší, že Britney bude zpívat, tančit a odhalovat se. Pro druhou pak může být osvěžující, že se hra odehrává po smrti a zpěvačku uvidí mrtvou," vysvětlila Smejkalová. V nebi se dívka, která během života ovládla hudební trh, setká s obyčejnými lidmi. Narazí na sparťanského fanouška s holou lebkou, dělníka, matku či mafiána.

"Všechny postavy včetně Britney jsou důležité a dostávají stejný prostor," řekl novinářům autor hry, dvaadvacetiletý Petr Kolečko. Při psaní textu se snažil postavy zbavit jejich všeobecně zažitých vlastností. "Chtěl jsem nabourat předsudky o určitých typech lidí. Například sparťanský skin je příliš přecitlivělý," vysvětlil.
"Jsou to klišé postavy, které své klišé boří. Není to ale v žádném případě psychologická studie," dodal sedmadvacetiletý režisér Daniel Špinar. Oba přiznávají, že jejich cílem nebylo popovou princeznu nijak zesměšnit. "Svým způsobem je to milá holka. Z dostupných materiálů jsem si udělal představu, že to je dívka zmítána hloupostí," míní Špinar, který do hry zakomponoval řadu hitů americké zpěvačky.

"Ani v nebi Britney nezahálí a připravuje si své choreografie. Fanoušci se mohou těšit například na 15 písní sestříhaných v jeden megamix. Neznalí diváci budou odcházet poučeni o její diskografii," uvedl režisér. Špinar ani Kolečko netuší, jak by samotná zpěvačka jejich hru vnímala. Na premiéru ji zvát nebudou, kvůli zpěvaččiným starostem s čerstvě narozeným potomkem.

"Možná by se jí nelíbilo, že je mrtvá," míní režisér. "Na druhou stranu by ji ale mohl potěšit fakt, že se dostala do nebe," oponoval autor. "Navíc ji to zaručuje nesmrtelnost jako třeba Marilyn Monroe," dodal Špinar.

Zdroj: idnes.cz

20 nejroztomilejších slavných dětí

27. září 2006 v 17:05 | s.r.o.
VH1 vysílá nový speciál o 20 nejroztomilejších slavných dětech. Dítě Britney a Kevina Sean Preston byl 1., následovala ho dcera Brada Pitta a Angeliny Jolie Shiloh Nouvel Jolie - Pitt jako 2. a 3. byla Matilda dcera Healtha Ledgera a Michelle Williams.

Obal magazínu Q

27. září 2006 v 16:42 | s.r.o.

Britney v časopisech

26. září 2006 v 19:36 | s.r.o.
Britney v magazínu In Touch. 25. září 2006.
Brit v OK! magazínu. 25. září 2006.
Britney v magazínu Star. 2. října 2006.
zdroj: Breatheheavy.com

Britney bude v časopisu Q

24. září 2006 v 13:43 | s.r.o.
Hudební časopis Q oslavuje své dvacáté výročí s 20 různými obaly pro listopadové vydání, každý uvádí různou hudební ikonu - které dali exkluzivní photoshoots a rozhovory, hovořící o jejich osobních údajích a hlavních faktech za posledních 20 let, časopis vyjde 30. září. Tyto hvězdy budou na obalech magazínu: McCartney, David Bowie, Madonna, Noel Gallagher, Pete Townshend, Paul Weller , Damon Albarn, Britney Spears, David Grohl, Dido, David Gilmore, Ian Brown, Richards, Michael Stipe, Jimmy Page, Johnny Borrell, Kate Bush, Beyonce, Richard Ashcroft a U2.

Oslava Seanových narozenin

23. září 2006 v 10:43
Brit porodila 12. září svého druhého syna Suttona Pierce o dva dny později slavila první narozeniny jejího staršího syna - Seana Prestona. Na tu příležitost zpěvačka pronajala dodatečně dva pokoje, aby její blízcí mohly být u něj v ten den. Doplnila také, že se snažila aby Sean Preston prožil, skutečně výjimečný den. Bylo tam mnoho her a zábavy s celou rodinou, ale nejvíce se vyskytoval se svou maminkou. Po malé narozeninové akci v nemocničních místnostech se Britney rozhodla, že zařídí něco významného, když už se celá rodina vracela domů.

Britney chce zhubnout přes tanec

22. září 2006 v 17:04 | s.r.o.
Britney nedávno porodila svého druhého syna Suttona Pierce a touží získat zpět svou dávnou formu. "Chce se vrátit do své dřívější figury přes tanec." Britney vždy byla velkolepá tanečnice, o čem se můžeme přesvědčit v jejích tour , tv show a dalších jejich velkolepých vystoupení. Britney však bude také dodržovat poctivě a hlavně opatrně dietu, která však není nijak drastická. Bude se tedy snažit omezit své oblíbené fastfoody, do kterých tak ráda a často chodí.

Christina poslala dětský koš pro Suttona

21. září 2006 v 15:12 | s.r.o.
Christina Aguilera žádala v dětském butiku Petit Tresor dárkový koš za 500 dolarů. Christina vybrala soubor porcelánového nádobí, plyšového slona, osušku, papučky a noční lampičku.
Speciální doručení přišlo s kartou "Gratulujeme k novému členu vaší rodiny" a bylo podepsané love Christina a Jordan.

Britney "rapuje" na jejím novém albu

19. září 2006 v 20:30 | s.r.o.
Britneyn nový materiál byl deklarovaný "šílený číslo" jedním z jejích nových spolupracovníků.
Výrobce Sean Garett, který pracoval se zpěvákem na třech písních, udělal požadavek při vysvětlování, že zpěvákův návratový materiál překvapí fanoušky.
Řekl, že duo zkoušelo udělat: "nějaký opravdu šílený materiál, který svět bude milovat".
Mezitím Britney taky pracuje s producentem a hudebním spolupracovníkem Jonathanem ' JR' Rotem.
On přirovnal jeden song k SOS od Rihanny, a odhalil, že Britney bude rapovat na jedné z jejich spoluprácí.
"Ne rapování, ale hovorový rap." Rotem řekl MTV News.
"S písněmi jako toxic ona byla velmi inovační, a my zkoušíme to dovršit. Tlačit to k další věci, " on dodal. "Jak můžeme udělat typ hudby, kterou se lidi chystají jít, Woah, co je to?. "
"Tam je nějaký taneční, pomalý, víc sebepozorující materiál a nějaké klubovní věci."
Ačkoli žádné datum vydání nebylo potvrzené, Britnino další album je očekávané, že bude vydané na začátku roku 2007.

J. R. Rotem mluvil o hudbě Britney

19. září 2006 v 16:09 | s.r.o.
Producent popové hvězdy Britney Spears chválil poslední nahrávající úsilí, trvá na tom, že výsledky jsou "kouzelné". J. R Rotem, který pracoval s 50 Centem, Rihannou, Liľ Kim a Paris Hilton připouští, že byl vyděšený, když se měl setkat se zpěvačkou. Nicméně ona ho brzy přesvědčila, že písně, které udělali než porodila syna Suttona Pierce (12. září 06) budou obrovské hity. On říká MTV, "Já jsem viděl Britneyn záznam ve studiu. Vy slyšíte tento dokončený výsledek, který zní profesionálně, ale ty nevíš jak moc je to nadprodukované a jak moc editované. Ale já jsem našel aktuální talent, který tam skutečně byl - ta věc, která lidi táhne. Tady je tato osoba, která je pravděpodoně největší popová hvězda na světě, když jsem se s ní dostal do studia, ona byla jen skutečná osoba. Byla skutečně sladká. Ona byla tak profesionální. Když se dostane za mikrofon, tam je kouzlo, které vyjde - a hudba, kterou my děláme je další úroveň." On také naznačil, že by to mohlo být její nejvíce různorodé album.


Britney a Kevin slaví 2. výročí svatby

18. září 2006 v 18:09 | s.r.o.
Dnes to jsou přesně 2 roky, co si Britney vzala Kevina. Tak ať jim to dlouho vydrží!!

Britney v magazínu PEOPLE

17. září 2006 v 10:47 | s.r.o.
Scany magazínu PEOPLE, kde mluví o druhém dítěti.


Dnes má Sean Preston narozeniny!!

14. září 2006 v 14:42 | s.r.o.
Dnes slaví Sean Preston své první narozeniny!! Vše nejlepší!!!


Britney porodila kluka!!!

12. září 2006 v 19:47 | s.r.o.
Britney Spears dne 12. září 2006 porodila svého druhého chlapečka ve 2:00 ráno v Los Angeles císařským řezem. Jméno se zatím neví, chlapeček váží 3 kg podobně jako před rokem Sean Preston. Kevin vzal svou manželku do porodnice včera k přípravám na císařský řez. Pouze její máma Lynn a její sestra Jamie Lynn byly při porodu. Nikdo ze strany Kevina se nezúčastnil. Kevin pak poslal SMS svým rodinným příslušníkům.