Červenec 2008

Radar ve Švédsku

31. července 2008 v 13:07 | s.r.o.
Singl Radar si polepšil v oficiální švédské hitparádě ze 46. na 8. místo a to je v hitparádě pouhé dva týdny a nebyl ani oficiálně vydaný!! Dosáhl tak lepší pozice než Piece Of Me (9. místo) a Break The Ice (11. místo).

Brit zpět v L.A.

31. července 2008 v 10:27 | s.r.o.
29. července - Britney přiletěla svým soukromým letadlem zpět do Los Angeles.

Magazines

31. července 2008 v 10:22 | s.r.o.
Britney se teď objevuje se svým novým tělem na titulních stranách spousty časopisů, které ji jen chválí.

2 nové názvy písniček

31. července 2008 v 10:13 | s.r.o.
Dva nové názvy písniček pro Britney byly přidány na oficiální stránku producenta/autora písní Fernanda Garibay. Songy se jmenují "Quicksand" a "Amnesia."
Garibay produkoval / napsal písně pro hvězdy jako jsou The Pussycat Dolls, Enrique Iglesias, Ricky Martin, Ashlee Simpson, Mya nebo Sting.

Brit na koni

31. července 2008 v 10:08 | s.r.o.
27. července - Britney odpočívala v Cabo San Lucas projížďkou na koni. Na všechny fotografie se podívejte ZDE v Galerii!

Britney v bikinách

31. července 2008 v 10:00 | s.r.o.
27. července - Britney se ukázala v Cabo San Lucas u bazénu v sexy bikinách! Vypadala skvěle! Na fotografie se podívejte ZDE v Galerii, tady je zatím pár menších osobních fotek Britney na pláži.

Hitparády

29. července 2008 v 21:00 | s.r.o.
Singl Break The Ice si vede v českých rádiích stále lépe! Minulý týden postoupil z 22. na 15. místo a stal se tak nejúspěšnějším singlem z alba Blackout (singly Piece Of Me a Gimme More se dostaly nejlépe na 19. místo). Doufejme, že postoupí do top 10.
Singl Radar postoupil v oficiální irské hitparádě z 47. na 45. místo! Ve Švédsku singl debutoval na 46. místě!
Singl Piece Of Me je ještě stále v hitparádách... v Rakousku je na 69. místě (25 týdnů v hitparádě)!
Album Blackout postoupilo v Irsku z 67. na 52. místo.

"She'll Never Be Me" celý song

29. července 2008 v 9:45 | s.r.o.
Starší song Britney "She'll Never Be Me" se objevil s novým textem a s novými vokály.

Britney v Mexiku

28. července 2008 v 9:41 | s.r.o.
Britney je na dovolené v Mexiku v Cabo San Lucas. Fotky jsou z 27. července.

Taio Cruz: "Timbaland, Pharrell a Kanye West dělají pro Brit songy"

28. července 2008 v 9:30 | s.r.o.
Taio Cruz, producent, který potvrdil práci s Britney na dalším albu, se zmiňuje v emailu, který poslal Sunday Mail, že songy které pro Brit dělá, společně s Pharrellem, Kayne Westem a Timbalandem, změní její fanouškovskou základnu.

"Psal jsem a produkoval jsem písničky pro novou Britney, ale vždy jen s ní. Nemohu mluvit o tom, jak to zní. Její kariéra jde touhle cestou a prostě si s ní jen musím sednout a promluvit, zda je připravená. Songy budou fakt dobré - má Kayneho, Pharrella, Timbalanda a mě. Na posledním albu, Blackout (2007), byla už unavená a lidi už prostě chtěli, aby něco vydala. Jestli je připravená, tak to bude opravdu obrovské - přišla s Blackout příliš brzy. Máme strašně moc nápadů. Mohly by tam dokonce být i dudy - používal jsem je před pár lety v nějakých písničkách, je to pěkný základ do R&B písničky. Mohly by se objevit na albech Britney i Justina."

zdroj: LB
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Časopis OK! přišel s informací, že Britney nahrává s Justinem Timberlakem duet na své nové album!

Detaily o ukončeném soudu o opatrovnictví

28. července 2008 v 9:27 | s.r.o.
Dohoda o opatrovnictví mezi Britney Spears a Kevinem Federlinem byla podepsána soudcem v pátek. Oficiálně tedy skončil téměr dvouletý boj.

Minulý týden se v kauze rozhodlo, že Federlinovi zůstanou výhradní práva v péči o Seana Prestona (2,5) a Jaydena Jamese (1,5). Britney Spears, která má momentálně povoleny dvě návštěvy za týden, z toho jedna přes noc, bude v budoucnosti žádat o zrušení vyjímek.

"Je nadšená," řekla magazínu People právnička popové hvězdy, Laura Wasser. "Mít více času se svými dětmi - to byla její motivace, aby se dala do pořádku. S ohledem na její nesplněný conservatorship (tzn. její otec jako její poručník) by nemohla nic víc žádat."

Britney také souhlasila, že bude Federlinovi platit více peněz na podporu dětí, a to 20 000 dollarů (tj. asi 300 000 kč) měsíčně, místo původních 5 000 dollarů, a také splatí všechny jeho právnické výdaje, tj. asi 250 000 dollarů (tj. asi 3 750 000 kč). Dokumenty jí přikazují, že podpora pro děti v platnost vstupuje dne 15. července a to až do doby, kdy se bude konat soudní slyšení o Jamieho poručnictví vztahující se na Britney, které se koná přesně 31. července.

Experti říkají, že se bývalí manželé k soudu ještě určitě vrátí, protože dohoda může ještě být kdykoliv změněna.

Podle některých zdrojů, by Britney měla mít v brzké době rozděleno opatrovnictví s Kevinem 50/50.

zdroj: LB

Britney získala nominaci na VMA!

28. července 2008 v 9:24 | s.r.o.
Britney získala nominaci na Video Music Awards 2008 v kategorii Nejlepší video zpěvačky s klipem Piece Of Me! Nominaci získala díky hlasování fanoušků. Momentálně můžou fanoušci hlasovat v kategorii Nejlepší popové video, tak snad bude mezi nominovanými Piece Of Me nebo Gimme More.
Nominovaní v kategorii Nejlepší videoklip zpěvačky:
Mariah Carey "Touch My Body"
Katy Perry "I Kissed A Girl"
Rihanna "Take A Bow"
Jordin Sparks "No Air"
Britney Spears "Piece of Me"

Updates

23. července 2008 v 18:40 | s.r.o.
Do rubriky Animace jsem přidal spoustu nových animací Britney. Podívat se na ně můžete ZDE!!
Dále jsem aktualizoval videoklipy v galerii a přidal poslední 3 videoklipy, které tam chyběly... tak se podívejte na fotografie z klipů: Gimme More (40 fotografií), Piece Of Me (51 fotografií) a Break The Ice (34 fotografií).

Nové album vyjde v prosinci?

22. července 2008 v 17:43 | s.r.o.
Britney Spears oficiálně připravuje nové album! Její nahrávací společnost Jive předpokládá, že album výjde v prosinci letošního roku. Podle zdroje z nahrávací společnosti je album pokračování desky Blackout. Mnoho producentů a textařů z Blackout spolupracují i na této nové desce. Podle zdroje by se Britney měla plně věnovat nové desce a v první půlce roku 2009 také vyrazit na turné. V srpnu by měla Britney natočit videoklip k prvnímu singlu, který bude vydán začátkem září jako ochutnávka.
zdroj: LB
Keri Hilson potvrdila, že spolupracuje s Britney na jejím novém albu! Keri je jedna z autorů singlu Gimme More.

Nové fotky

22. července 2008 v 9:07 | s.r.o.
20. července - Britney když vyzvedla mámu Lynn z letiště LAX.

Lady Ga Ga se podílí na novém albu

22. července 2008 v 8:57 | s.r.o.
Zpěvačka a skladatelka písní Lady Ga Ga měla rozhovor na radio stanici 99.9 FM & Z103.5 v Toronto a prozradila, že pracuje s Britney. Napsala a nahrála už dvě písničky pro Brit.
Lady Ga Ga je tak další z mnoha producentů, kteří pracují s Britney na novém studiovém albu, jako Jonathan JR Rotem, Sean Garrett, Guy Sigsworth, Danja, Jim Beanz, Darkchild, Kara Dioguardi, Taio Cruz, Babyface, Dallas Austin, Polow Da Don, Damon Elliott, The Runawayz, Fredwreck, Bloodshy & Avant, Bryan-Michael Cox a nyní Lady Ga Ga.

Million words

21. července 2008 v 13:24 | s.r.o.
Metro.co.uk právě publikovali tuhle fotku Britney se Seanem na balkóně. Britney kouří a Sean se na ni dívá a sahá po její krabičce s cigaretama... Prostě fotka kolem které bude v bulvárech zase milion řečí... Takhle Britney asi nedokáže, jak moc jí na dětech záleží.
Another day another drama...

Brit na nákupu

21. července 2008 v 13:09 | s.r.o.
20. července - Britney byla na nákupu v Marmalade Boutique v Calabasas se svojí ochrankou a asistentkou.

Oops...

21. července 2008 v 11:24 | s.r.o.

Brit v nahrávacím studiu

20. července 2008 v 22:04 | s.r.o.
19. července - Britney zašla do nahrávacího studia v pozních nočních hodinách hned po Generation Rescue's Event. Byla doprovázena svojí asistentkou a ochrankou.