Září 2008

"Womanizer" má rekord!

30. září 2008 v 21:01 | s.r.o.
Britney má se svým novým singlem "Womanizer" rekord v Mexiku! "Womanizer dosáhl nejvyššího debutu v mexické rádiové hitparádě pro mezinárodní singl - debutoval na 7. místě. Držitelkou předchozího rekordu byla Céline Dion se svým singlem Because You Loved Me, který debutoval na 10. místě v roce 1996.
Singl má dále velký úspěch v rádiích v těchto zemích: Austrálie, Chile, Velká Británie, Kanada, Japonsko, Bulharsko, Argentina, Thaisko, Francie a samozřejmě USA.

Britney získala nominaci na Best Act Ever!

30. září 2008 v 17:45 | s.r.o.
Britney získala už 3. nominaci na předávání letošních cen MTV Europe Music Awards! Jedná se o kategorii Best Act Ever. Tahle kategorie zatím nebyla zařazena mezi ostatní, ve kterých se může hlasovat.
Best Act Ever
Britney Spears
Christina Aguilera
Green Day
Tokio Hotel
U2
HLASUJTE pro Britney v těchto kategoriích: ACT OF 2008 a ALBUM OF THE YEAR. Hlasuj pro Britney na EMA

Interview na rádiu z100

30. září 2008 v 17:28 | s.r.o.
Tady si můžete poslechnout a podívat se na včerejší interview na rádiu z100 v New Yorku. Včera večer se Britney setkala s ředitelem své nahrávací společnosti.

Britney měla interview na z100!

29. září 2008 v 20:49 | s.r.o.
Britney měla před chvílí interview ve studiu rádia z100 v New Yorku!
Poslechněte si ho ZDE!
Britney v interview potvrdila světové turné na rok 2009!!! O videu Piece Of Me řekla, že je to dobré video, ale měla spoustu lepších, takže byla překvapená výhrou na VMA.


Britney je v New Yorku

29. září 2008 v 15:19 | s.r.o.
Britney odletěla 28. září z Los Angeles do New Yorku se svým otcem Jamiem, bratrem Bryanem, asistentkou a ochrankou. Zatím se přesně neví, proč tam Britney odletěla, ale důvodem bude zřejmě nějaká propagace! Vypadá to, že se Britney objeví ve středu v pořadu TRL (Total Request Live) na MTV a uvede tam nový videoklip. Další možností je třeba vystoupení v Letterman show.
Už brzy uvidíme...

Hlasujte pro Britney na Europe Music Awards!

29. září 2008 v 15:14 | s.r.o.
Nyní už můžete pro Britney hlasovat na MTV Europe Music Awards! Britney získala oficiální nominace v těchto kategoriích: ACT OF 2008 a ALBUM OF THE YEAR. Výherce vyberou samotní fanoušci, takže určitě hlasujte (můžete hlasovat kolikrát chcete)!!!

Max Martin: nový song Britney je moje nejlepší dílo

27. září 2008 v 22:18 | s.r.o.
Zástupce z Jive Records prozradil, že poslední song pro nové album Britney, na kterém pracoval skladatel a producent Max Martin je jeho nejlepší dílo v celé jeho kariéře!
Max Martin je autorem spousty velkých hitů Britney jako "Baby One More Time," "Crazy," "Oops!... I Did It Again," "Lucky," "Stronger," "Overprotected" a "I'm Not A Girl, Not Yet A Woman."
6. studiové album "Circus" vyjde v Evropě 28. listopadu.

Womanizer - instrumentální verze, acapella

27. září 2008 v 9:19 | s.r.o.
Nyní si můžete stáhnou i instrumentální verzi singlu "Womanizer" nebo taky acapellu. Instrumentální verzi si můžete stáhnout ZDE a acapellu singlu TADY!!
Singl "Womanizer" už debutoval v hitparádě Mediabase (americká popová rádia) a to na skvělém 61. místě!!! Singl "Gimme More" debutoval na 78. místě.

Britney získala 2 nominace na EMA

26. září 2008 v 21:08 | s.r.o.
MTV oznámilo oficiální nominace EMA zatím v 7 z 11 kategorií. Britney získala zatím 2 nominace a to v kategoriích Album roku a Akt roku 2008! Je dost možné, že ještě získá nominaci v kategorii Nejlepší akt vůbec. V pondělí začne hlasování, které bude probíhat až do 2. listopadu. Předávání cen MTV Europe Music Awards proběhne 6. listopadu v anglickém Liverpoolu.
Album Of the Year
Alicia Keys - As I Am
Britney Spears - Blackout
Coldplay - Viva La Vida or Death And All His Friends
Duffy - Rockferry
Leona Lewis - Spirit
Act of 2008
Amy Winehouse
Britney Spears
Coldplay
Leona Lewis
Rihanna

WOMANIZER!!!!

26. září 2008 v 14:02 | s.r.o.
Tak konečně vyšel singl "Womanizer." Stáhnout si ho můžete ZDE!!! Je to opravdu bomba! Určitě to bude megahit... skvělé video k singlu uvidíme za pár týdnů. Comeback Britney právě začal!

Text singlu "Womanizer"

26. září 2008 v 6:52 | s.r.o.
Singl "Womanizer bude vypuštěn do amerických rádií už za několik hodin. V Americe by měl mít premiéru někdy ráno jejich času, takže u nás by to mohlo být kolem 13:00.
Ve videoklipu bude hrát Britney číšnici. Všichni tanečníci budou mít podobné oblečení a Britney bude tančit dosti eroticky. Tahle scéna se natáčela v Elevate Lounge v Takami Sushi & Robata Restaurant.

Britney Spears
JIVE / Zomba
Circus
Womanizer:
Superstar
Where you from, how's it going?
I know you
Gotta clue, what you're doing?
You can play brand new to all the other chicks out here
But I know what you are, what you are, baby
Look at you
Gettin' more than just re-up
Baby, you
Got all the puppets with their strings up
Fakin' like a good one, but I call 'em like I see 'em
I know what you are, what you are, baby
Womanizer
Boy, don't try to front
I know just what you are
Womanizer
Daddy-O You got the swagger of champions
Too bad for you
Just can't find the right companion
I guess when you have one too many, makes it hard
It could be easy, but that's who you are, baby
Lollipop
Must mistake me as a sucker
To think that I
Would be a victim not another
Say it, play it how you wanna
But no way I'm ever gonna fall for you, never you, baby
Maybe if we both lived in a different world
It would be all good, and maybe I could be ya girl
But I can't 'cause we don't

Nový song "Kill The Lights"

26. září 2008 v 6:48 | s.r.o.
Byl odhalen název nové písničky, která se objeví na 6. studiovém albu "Circus."
Podle blogu Thomase Crown Chronicles se nová písnička jmenuje "Kill The Lights." Producenten songu je Danja a autory Jim Beanz a Candice Nelson z The Clutch. "Kill The Lights" by měl být pokračováním písničky "Get Naked."

Nové fotky Britney

26. září 2008 v 6:44 | s.r.o.

Promo Cover singlu "Womanizer" + Info

25. září 2008 v 20:20 | s.r.o.

Jive Records potvrdili rádiu 96.1 Kiss FM, že singl "Womanizer" vyjde 26.9. v 6 hodin ráno amerického času. Takže už zítra budeme mít možnost si písničku poslechnout! :-)

Informace o novém klipu

25. září 2008 v 14:45 | s.r.o.
Režisérem videoklipu pro singl "Womanizer" je Joseph Khan, který s Britney už spolupracoval u klipu "Stronger" & "Toxic"
Ve videu bude taneční scéna. Podle zdroje Britney vypadala skvěle a sexy a scénu stačilo natočit jen jednou. Ve videu by měla být také scéna v baru nebo v kanceláři.
Natáčet by se mělo i dnes.
Když Britney natáčela scénu v tunelu, měla na sobě černý obleček a černou paruku. Tady se můžete podívat na pár fotek.

Potvrzeno: Britney vystoupí v X Factoru!

25. září 2008 v 6:52 | s.r.o.
Simon Cowell potvrdil ExtraTV, že Britney skutečně vystoupí na této hudební show. "Ano, myslím si, že Britney vystoupí v X Factoru" řekl Cowell. Když se ho zeptali, jak získali Britney, odpověděl, "My jsme ji nezískali. Vydá nahrávku a my máme nejlepší show v Anglii. Je to pro ni ta nejlepší show, na které může vystoupit. Jsme z toho velmi nadšení." řekl.
Dále pověděl, "Často jsem tohle o Britney říkal - že je velmi talentovaná osoba a každý s ní chce pracovat, protože je to velká hvězda. V této chvíli je číslo 1 na celém světě pro tuhle show. To že se trochu zbláznila jí dělá ještě zajímavější. Nyní má už svoji kariéru opět pod kontrolou - fantastické. Jsem nadšený."
"Pokud by si chtěla oholit hlavu před příchodem na show, i tak je vítána. Toho se neobávám."

Další detaily o natáčení videa

25. září 2008 v 6:40 | s.r.o.
Britney natáčela včera nový videoklip pro singl "Womanizer" ještě i v noci. Podle x17online měla na sobě Brit tmavou paruku pro jednu část videa. Fotografové zachytili Britney, jak natáčí scénu v tunelu v Los Angeles!
24. září - Britney na cestě k MCDONALD ještě před natáčením nového videoklipu.

Britney dnes natáčí nový videoklip!

24. září 2008 v 18:31 | s.r.o.
Zdroje prozradily stránce BreatheHeavy.com, že by dnes měla Britney natáčet část svého nového videoklipu pro singl "Womanizer."
Britney několikrát nacvičovala choreografii v International Dance Academy a už dříve si vybrala tanečníky pro nadcházející hudební video a možné turné.
Zdroj dále řekl, že by video mělo vyjít někdy uprostřed října!

Britney bude mít duet s Pussycat Dolls?

24. září 2008 v 18:26 | s.r.o.
Objevily se zvěsti o tom, že Britney nahrála duet se skupinou Pussycat Dolls! Mělo by se jednat o song s názvem "Whatever." Zatím nic takového nebylo potvrzeno a neví se, jestli písnička bude vůbec zařazena na finální tracklist nového 6. studiového alba "Circus."

Nový dům Britney

24. září 2008 v 18:21 | s.r.o.
Tady se můžete podívat na exkluzivní fotky z možného nového domu Britney. Ten předchozí Britney totiž prodává.