Červenec 2009

Kvalitní fotografie z Berlína

31. července 2009 v 19:11 | s.r.o.
Konečně se objevily hodně kvalitní fotografie z doposud posledního koncertu, který se konal 26. července v berlínské aréně O2 World. Na všechny fotografie z tohoto koncertu se můžete podívat ZDE!

Později: Přidány ještě další fotografie.Nová promo fotografie pro Candie's

30. července 2009 v 22:54 | s.r.o.

Nový song Britney se jmenuje "Dirty Girl"

30. července 2009 v 9:16 | s.r.o.
Nový song Britney se jmenuje "Dirty Girl" a bude opravdu dirty!

- Russ Castella

Russ produkoval songy jako je Boom Boom Pow, Love Sex Magic nebo SOS.

Reklama na koncert v Berlíně

29. července 2009 v 15:40 | s.r.o.
Tak jsem konečně nahrál na YouTube slibovanou reklamu na koncert v Berlíně, která byla k vidění na obří obrazovce několik metrů před arénou O2 World! Na video se můžete podívat ZDE!

Womanizer nejprodávanějším singlem Britney v USA!

29. července 2009 v 11:01 | s.r.o.
Singl Womanizer, který vyšel ani ne před rokem, je už nyní nejprodávanějším singlem Britney v USA za celou její kariéru! Singlu se zde doposud prodalo 2.777.614 kopií od doby jeho vydání (vyšel 7. října 2008). Svým prodejem tak překonal i takové megahity jako je ...Baby One More Time nebo Toxic. Womanizer je v USA také 39. nejprodávanější digitální singl všech dob!
GRATULACE!

Russ Castella pracuje s Britney

29. července 2009 v 10:51 | s.r.o.
Americký producent Russ Castella poslal na Twitter zprávu, že pracuje s Britney na novém songu... ale je to prý tajemství, tak to nikde nevyřvávejte! :-D

Russ Castella zremixoval pro Britney v minulosti její songy Womanizer, Circus, Out From Under a Shattered Glass.


Fotografie z Berlína

28. července 2009 v 11:31 | s.r.o.
Přidal jsem do Galerie celkem kvalitní fotografie z berlínského koncertu. Na všechny fotky se můžete podívat ZDE! Časem se jistě objeví mnohem kvalitnější fota.

PS: Kevin potvrdil, že Britney chodí s Jasonem Trawickem.

Kill The Lights: animované video

28. července 2009 v 11:03 | s.r.o.

Moje fotografie z koncertu

27. července 2009 v 20:33 | s.r.o.
Tak už jsem konečně přidal vlastní fotky ze včerejšího koncertu. Na všechny se můžete podívat ZDE!

Můj zážitek s Britney

27. července 2009 v 17:52 | s.r.o.
Na koncert do Berlína jsem se vydal s tátou. Vyjeli jsme o půl třetí ráno a už před jedenáctou hodinou jsme byli před O2 World. Měli jsme štěstí, že se koncert konal v neděli a nebyl tak téměř žádný provoz.Aréna působí opravdu honosně. Několik metrů před ní je velká obrazovka, která propaguje nadcházející události v O2 World. Měli jsme tak možnost vidět 30 sekundovou upoutávku na Britney, ve které byly záběry z klipu Circus a If U Seek Amy. Hned po příjezdu jsme si šli vyzvednout lístky a podívat se kolem arény, kterým vchodem budeme vcházet dovnitř.

Odpoledne jsme se šli podívat na Berlínskou televizní věž, která je však dobře viditelná už od arény. O půl šesté jsme šli čekat před vchod Premium, který se nachází na západní straně arény. Kolem šesté hodiny začali pouštět návštěvníky dovnitř a hned po příchodu se šla většina, lidí stejně jako my, najíst do Premium Club, což jsme měli v ceně lístků. Bylo to tu opravdu luxusní, velký výběr jídla i pití. Byl odtud skvělý výhled na hlavní vchod, kterým přicházela většina fanoušků. Někteří nedočkavci si šli koupit suvenýry ještě před koncertem. Kolem sedmé hodiny jsme si šli sednout na naše místa, která byla ve skutečnosti o dost lepší,než jsem si původně myslel. Seděli jsme ve 4. řadě sektoru 102 téměř naproti středu hlavního pódia. Byl jsem tedy ve vzdálenosti necelých 8 metrů od pódia. Po chvíli jsme si ještě zašli pro pití a hned po návratu byl slyšet hlasitý řev fanoušků, kteří už očekávali příchod Cascady.

Sotva jsme si sedli na místa, zvedla se opona a na pódiu byla Cascada se svými tanečníky. Během zhruba 15 minutového vystoupení předvedla současný hit Evacuate The Dancefloor a několik předělávek starších hitů. Vystoupila se 4 nebo 5 písněmi. Její vystoupení rozhodněnenechalo fanoušky chladnými, i když tam v tu chvíli ještě dost lidí nebylo. Po zkončení vystoupení vyšla zpěvačka z podpodia přes červené závěsy. Fanynka vedle mě na ni volala ať stojí a vytahovala si foťák, ale Cascada se jen pousmála a šla si po svém.

Po odchodu Cascady se na horní obrazovce začal odpočítávat čas do začátku vystoupení Big Apple Circus. Zbývalo necelých 25 minut. Během této pauzy se zaplnila téměř všechna sedadla a v uličce před námi byl chvíli i Jason Trawick (přítel Britney). Cirkusové vystoupení bylo ohromné. Předvedli skvělá čísla. Ohlas fanoušků byl veliký.

Za malou chvíli po zkončení druhého předskokana začal samotný koncert. Již od začátku uváděcího videa, ve kterém Britney střelí šípem Pereze Hiltona, byli fanoušci k neudržení, jak se nemohli dočkat až konečně uvidí Britney. Někteří dokonce skandovali její jméno.

Za obrovského aplausu se Britney objevuje nad pódiem a klesá dolů. Nemohu uvěřit svým očím. Po letech čekání ji konečně vidím v plné kráse. Má na sobě cirkusový oblek, který si stejně jako u mnoha předchozích evropských koncertů na pódiu sundá. Ukáže tak všem svoji dokonalou postavu, ze které jistě nikdo nemohl spustit oči. Je na ní vidět, že se na koncert moc těší, usmívá se a začíná své první vystoupení s písní Circus. Nejlepší část byla rozhodně,když to Britney pořádně roztočila během tryskání páry kolem celého pódia. Britney vypadá opravdu ve formě, užívá si každou chvíli vystoupení. Člověk má až pocit, že tancuje lépe než na kterémkoli jiném koncertu tohototurné. Následuje vystoupení se songem Piece Of Me, během kterého je Britney ve zlaté kleci. Poté následuje vystoupení několika tanečníků za zvuků bouřky a následně vyjede Britney zpět na pódium, aby předvedla vystoupení pro singl Radar. Když ji začnou převážet z jednoho menšího ringu na druhý, tak sebou Britney trochu škubne, ale nic si z toho nedělá a s úsměvem pokračuje dál. Tímto vystoupením je ukončena první část koncertu nazvaná The Circus.

Následuje další část House Of Fun. Po bojovém vystoupení tanečníků na remix písničky Gimme More vyjede na pódium kouzelník Ed Alonzo a po jeho triku se objevuje Britney ve třpytivých
šatech a začíná zpívat píseň Ooh Ooh Baby. Po dalším kouzlu, během kterého je Britney rozřezána v půli těla, se schová mezi pláště, kde po chvíli není aobjevuje se v jiném kostýmu na menším ringu s písní Hot As Ice. Se změnami kostýmů následují i vystoupení Boys a If U Seek Amy, které si Britney náramně užívá. Během vystoupení s Amy fanoušci doslova šíleli. Poté se jde Britney převléct do dalšího kostýmu pro bollywoodskou verzi songu Me Against The Music, během jehož vystoupení je Britney k nezastavení a neustále skvěle tančí. Následně Britney zařve "What´s up Berlin" a ptá se fanoušků jak se cítí. Poté věnuje píseň Everytimesvému kouzelníkovi, protože měl v den konání koncertu narozeniny. Po vystoupení s Everytime, během kterého Britney seděla na obrovském deštníku, začíná třetí část koncertu nazvaná Freakshow/Peepshow.

Velká obrazovka klesne dolů a začíná hrát píseň Everybody's Looking For Something, během které všichni sledují úžasné video. Poté je Brit zpět, tentokrát v černých šatech, a baví se během vystoupení Freakshow, na jehož konci je na pódium spuštěna spousta sedaček, křesel a tři obrovské rámy.Následuje Get Naked, během kterého si Britney vysleče šaty a rozjede pořádnou sexy show. Po zkončení tohoto vystoupení je zpět kouzelník, který nasadí horní polovinu figurýny do poloviny těla Britney, kteréobchází hlavní pódium. Po chvíli se vrátí Britney v černých džínách a topu z Get Naked, aby předvedla nedávno přidané vystoupení na píseň Mannequin. Tancuje naprosto famózně a já jen s údivem sleduji její úžasné tělo (ale to během celého koncertu). Poté je na pódium přiveden fanoušek, kterého posadí doprostřed a zanedlouho vyjíždí nahoru Britney v sexy oblečku, aby předvedla své sexy pohyby u písně Breathe On Me. Vleze do rámu, který se s ní začne zvedat. V této chvíli je mi úplně nejblíž z celého koncertu a já se nemohu na tu krásu vinadívat. V půli pódia se otočí a začne na mě vrtět zadkem jako nikdy předtím. U konce vystoupení jde k fanouškovi,před kterým chvíli tancuje, poté si lehne pohovku a zajíždí pod pódium, aby se připravila na další část.

Poté, co se pořádně předvedla kapela, začíná vystoupení se songem Do Somethin´, při kterém Brit vystupuje v brýlích, sexy stříbrném oblečku a má vlasy do culíků. Následuje I´m A Slave 4 U, během kterého Britney úžasně tancuje a před koncem je vynesena vzhůru. Všímám si, že chybí efekt s ohněm, ale to mi vůbec nevadí, protože sleduji jen Britney a nic víc mě
pomalu nezajímá. Po tom, co se předvede každý z tanečníků během své oblíbené písničky, je Britney zpět v dalším kostýmu pro píseň Toxic. Opět tancuje více než skvěle. Fanoušky nejvíc potěší tanečním partem, který je doplněm úžasnými světelnými efekty. Následuje vystoupení s jejím prvním hitem ...Baby One More Time, které je také doplněno tanečním partem. Tímto končí čtvrtá část koncertu nazvaná Electro Circ a Britney se jde připravit na finále.

Několik vteřin je ponechán čas samotným fanouškům, aby se projevili a následně spustí video s remixem Break The Ice, které dokáže fanoušky pořádně nabudit na poslední vystoupení. Po zkončení videa začínají první tóny singlu Womanizer a po chvíli je před námi sexy policistka Britney, která si užívá svůj poslední koncert v Evropě. Po tomto finálním vystoupení Britney děkuje všem fanouškům a uklání se s tanečníky na všechny 4 strany. Poté běží do zákulisí arénya zbývá několik posledních vteřin do konce.

Po finálních tónech se všichni začnou hrnout k východům. Jdu si rychle koupit nějaké zboží. Po chvíli čekání ve frontě kupuji tourbook, jeden plakát (druhý už
byl vyprodaný) a CD Circus, na kterém se nachází písnička Amnesia. Poté si všímám, že zde mají voskovou figurýnu Britney z berlínské Madame Tussauds, tak mě s ní táta vyfotí a jdeme se ještě najíst, než opustíme arénu.

Před parkovištěm jsem potkal fanynku lovebrit, tak jsme prohodili pár slov a my se s tátou vydali o půl dvanácté zpět domů.

Koncert začal zhruba ve 21:00 a trval kolem hodiny a půl. Je to pro mě doposud největší zážitek v životě. Na tento den rozhodně nikdy nezapomenu. Britney je prostě nejlepší!

The Circus Starring Britney Spears: Berlín

27. července 2009 v 14:04 | s.r.o.
Včera večer odkoncertovala Britney v Berlíně svůj poslední koncert v Evropě. Na YouTube se to už začíná hemžit videama právě z tohoto koncertu.
Tato videa Britney přidávají trochu na váze a není tu pořádně vidět její vypracované tělo... nevím, jestli je to jen tady nebo u všech videí.

Jsem zpět

27. července 2009 v 8:53 | s.r.o.
Před chvílí jsem se vrátil domů z Berlína. Koncert byl bombastický, Britney byla naprosto úžasná, všechno bylo skvělé! Když to vidíte na vlastní oči, tak to hned vypadá milionkrát lépe. Seděl jsem ve vzdálenosti asi 8 metrů od středu hlavního pódia, takže jsem měl skvělý výhled. Fanoušci Britney neustále podporovalo během celého koncertu a na Britney bylo vidět, jak si celý koncert pořádně užívá. Koncert začal kolem deváté hodiny večer a trval zhruba hodinu a půl.
Videa z koncertu bohužel nemám, protože když táta natočil Cascadu, tak bylo jasné, že to nemá smysl. Později přidám několik fotografií, ale jsou dosti nekvalitní, tak snad se objeví pořádně kvalitní fotografie a videa. Nevím, jak dobře to bude vidět na videích, ale Britney tancovala snad lépe než na kterémkoliv předchozím koncertu s tímto turné. Má dokonalou postavu, nemohl jsem se vinadívat! Více později!

Fotografie z Moskvy

25. července 2009 v 12:33 | s.r.o.
Přidal jsem do Galerie fotografie z koncertu, který se konal 21. července v ruské Moskvě. Na všechny fotky se můžete podívat ZDE! Zítra na Britney čeká koncert v Berlíně, kde ukončí evropskou část turné. Poté bude mít necelý měsíc volna, než začne druhou část turné po Severní Americe.

Britney na cestě do Berlína

25. července 2009 v 10:59 | s.r.o.
Na fotografii vidíte Britney před odletem ze Stockholmu do Berlína, kde ji zítra čeká poslední koncert v Evropě.

Dnes v noci odjíždím do Berlína a měl bych se vrátit v pondělí ráno, tak až se pořádně vyspím, napíši recenzi. Možná budu mít i vlastní fotografie a videa z koncertu.

Radar #1 na VH1

25. července 2009 v 10:55 | s.r.o.

Nový design

24. července 2009 v 17:51 | s.r.o.
Udělal jsem po dosti dlouhé době (zhruba 3 měsíce) nový design! Jmenuje se Luxury a zůstane tu zřejmě už navždy. Nad tvorbou tohoto designu jsem strávil několik hodin, tak doufám, že se vám bude líbit více než hodně. Svůj názor na design pište jako vždy do komentářů!


Reklama na Candie's

23. července 2009 v 19:03 | s.r.o.
Před chvílí se objevila reklama na Candie's, kterou Britney natáčela současně s novým videoklipem pro singl Radar.

HD videa z Moskvy

23. července 2009 v 10:18 | s.r.o.

The Circus Starring Britney Spears: Moskva

22. července 2009 v 10:03 | s.r.o.
Včera večer měla Britney svůj druhý ruský koncert, který se konal tentokrát v Moskvě jako součást gigantického turné The Circus Starring Britney Spears. Za čtyři dny bude Britney konečně koncertovat v berlínské O2 World aréně!

"Díky moc Rusko... Jste skvělí... I když tu skoro nikdo není"